ČO CHCETE DOSIAHNUŤ?
OBJEM SILA VÝDRŽ -TUK ŽENY

Hi- tec Tribulus Terrestris 60 cps.

Hi- tec Tribulus Terrestris 60 cps.
CENA: 9.90 €
Hodnotenie produktu: 0/5

ZVÝŠTE HLADINU TESTOSTERÓNU S PRODUKTOM TRIBULUS TERRESTRIS PROFESISIONAL ZNAČKY HI - TEC NUTRITION Tribulus terrestris je rastlina používaná už pred 5000 rokmi v číne a Indii k podpore hormonálnej produkcie mužov i žien . V dávke 750 mg / de sa zvyšuje hladina LH (luteinizing hormone ) o 72 % a hladina testosterónu a o 41 % ! " Drvivá väšina výrobcov Tribulusu uvádza vo svojej ponuke obsah iba 500 mg v 1 kapsule a iba 40 % sterodiních saponínov . "

Náš produkt TRIBULUS TERRESTRIS PROFESSIONAL obsahuje neuveritene vysokú dávku 1000 mg v 1 kapsule s najvyšším obsahom 80 % steroidných saponínov ! Týmto sa tento produkt od značky HI TEC Nutrition stáva bezkonkurenčne najsilnejším tribulusom na trhu ! !

TRIBULUS TERRESTRIS PROFESSIONAL je 100 % prírodný ( nesteroidné ) moderný výrobok , ktorý zvyšuje hladinu testosterónu v organizme , ím silne povzbudzuje nárast beztukovej svalovej hmoty , redukciu tukového tkaniva , zvyšuje fyzický výkon a prispieva k rýchlejšej regenerácii . Extrakt z Tribulus terrestris (kotviník pozemný ) obsahuje vysokú koncentráciu steroidných saponínov , ktoré v organizme povzbudzujú syntézu testosterónu a obmedzujú katabolický vplyv kortizolu na svalové tkanivo.

TRIBULUS TERRESTRIS PROFESSIONAL je doplnok , zvyšujúce hladinu testosterónu , ktorý je výnimočný tým , že bol obohatený o zinok , vitamíny A , E a C. a tie o extrakt z rastliny Saw palmetto ( trpasliia palma ) , ktorý prispieva k zdraviu prostaty , zinok , vitamíny a , E a C.

Tribulus zvyšuje sexuálne libido u obidvoch pohlaví . Je dobre využitený u mužov nad 30 rokov , nielen vo všetkých odvetviach fyzicky náročného ( vrcholového ) športu , ale aj v bežnom živote .

PÔSOBENIE TRIBULUS TERRESTRIS : 1. prírodný stimulant hladiny testosterónu , podpora spermatogenézy , libida , plodnosti 2. podporanárstu svalovej hmoty , zvýšenie fyzického výkonu , regenerácia 3. pozitívny vplyv na obranyschopnos organizmu 4. ovplyvuje hladinu cholesterolu a vysoký krvný tlak , znižuje hladinu tukov v krvi 5. normalizuje krvnú zrážanlivosť , zlepšuje krvný obeh , rozširuje cievy 6. pomáha pri močových ťažkostiach ( choroby obliiek , moových ciest , moové kamene - rozpúša je ) 7. podpora tvorby žalúdočných štiav , zlepšenie črevnej peristaltiky 8. istí a lieči pečeň

Zloženie:

Extrakt z Tribulus terrestris ( kotviník pozemný - zdroj steroidných saponínov ) , extrakt z Saw palmetto ( trpasliia palma ) , vitamín C ( kyselina L - askorbová ) , vitamín E ( D - alfa - tokoferylacetát ) , citran zinočnatý , vitamín A ( retinylacetát ) , stearát horečnatý E572 ( protihrudkujúca látka ) , potravinárska želatína .

Odporúčané dávkovanie:

Tréningové a netréningové dni :používajte  2 krát denne 1 kapsulu medzi jedlami , zapite vekým množstvom vody .