ČO CHCETE DOSIAHNUŤ?
OBJEM SILA VÝDRŽ -TUK ŽENY

Dymatize ISO 100 hydrolyzed 100% whey protein isolate 2,26 Kg

Dymatize ISO 100 hydrolyzed 100% whey protein isolate 2,26 Kg
PríchuťCena
Cookies-cream72.00 €
fudge browie72.00 €
Hodnotenie produktu: 0/5

Syrovátkový izolát vyrobený procesom studenej micro a ultra filtrácie ďalej obsahuje hydrolyzovanú syrovátku v peptidickej väzbe . Novinka na trhu od firmy Dymatize v USA. Zaujímavé spektrum príchutí, ISO 100 obsahuje tú najkvalitnejšiu formu využitia proteínov s čistotou -100% pre ľudský organizmus. To znamená, že čo zjete z ISO 100 je pre vaše svaly kompletne využité. ISO 100 má najvyšší podiel aminokyselín na 1 gram proteínu.

ISO 100 je bez tuku a bez laktózy. Jedná sa o rýchle vstrebávanú bielkovinu a to z neho robí ideálny proteín pre každého, komu záleží na kvalitnej výžive z maximálnym množstvom aminokyselín. Hlavnou výhodou tohto proteínu je rýchla absorbcia a plné spektrum syrovátkových peptidov, tím umožnuje ISO 100 rýchlejšiu regeneráciu a zlepšenie dusíkovej bilancie a to je dôležité pre optimálny výkon. ISO 100 je vďaka nízkemu podielu tuku a laktózy ideálny výrobok na nárast kvalitnej svalovej hmoty, svalstva bez zbytočnej tvorby podkožného tuku.

Dymatize ISO-100 je jedinečný srvátkový proteín s nulovým podielom sacharidov, u ktorého bola dosiahnutá skutočne výborná chuť. Meno Dymatize ISO-100 je odvodené z jeho bielkovinového zdroja – je to 100 % srvátková bielkovina.

Dávkovanie

1 dávka = 1 odmerka t.j. 29,2 g zmiešať s 200-300 ml vody alebo mliekom, denne 2-3 dávky, prvú dávku ráno, druhú 1 hodinu po tréningu a tretiu pred spaním. V netréningový deň dávku ráno a večer. Denne je možné užiť až 4 dávky v závislosti od náročnosti tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 29,2 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: 77
Kalórie 110 kcal
Kalórie z tuku 5 kcal
Tuky 0 g
Saturovaný tuk 0 g
Trans tuky 0 g
Cholesterol 5 mg
Sacharidy 1 g
Vláknina 0 g
Cukry 0 g
Bielkoviny 25 g
Draslík 160 mg
Sodík 90 mg
Vitamín A  
Vitamín C  
Vápnik  

Železo

Zloženie

Hydrolyzed Whey Protein Isolate, Natural and Artificial Flavors, Salt, Sucralose, Stevia extract.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pre alergikov:
Bezlepkové